Zgarë me Qymyr Smokey Joe 37cm – Weber

18,690 ALL

 

  • Zonë gatimi prej çeliku
  • Diametër : 37 cm
  • Dimensionet : 43.2h x 36.1w x 42d cm

Weber, një prodhues i zgarave me qymyr, gaz dhe elektrike. I themeluar mbi besimin se nuk ka asgjë më të mirë se të shijoni një vakt të shijshëm me ata që doni!

SKU: WEB00004 Kategori: , Etiketë: