Zgarë me Qymyr Original Kettle E-5710 57cm – Weber (E zezë)

41,090 ALL

  • Diametër : 57 cm
  • Dimensionet : 92h x 65w x 78d cm

Weber, një prodhues i zgarave me qymyr, gaz dhe elektrike. I themeluar mbi besimin se nuk ka asgjë më të mirë se të shijoni një vakt të shijshëm me ata që doni!

4 stok

SKU: WEB00009 Kategori: , Etiketë:

Informacion shtesë

Peshë 17 g/kg
Përmasa 92 × 65 × 78 cm