Mini Cart 0

Your cart is empty.

Shporta
Kush jemi?
Lobby Home është kompania lider në ofrimin e produkteve për arredimin e shtëpisë, me një gamë të gjerë që fillon nga sistemi kapot e pllakat e deri në aksesorët e imët si enët e kuzhinës dhe dekorin.
Është kompania e vetme aktualisht me një gamë kaq të gjerë të produkteve, të një cilësie maksimale, me një raport të drejtë cilësi-cmim. Fokusi ynë është shërbimi ekselent i klientit, fama e gjerë e produkteve dhe shërbimeve dhe pozicioni gjeografik mjaft i favorshëm e lehtësisht i aksesueshëm.
Gjithmonë në shërbim të konsumatorit
Falë bashkëpunimit të qëndrueshëm me marka ndërkombëtare si Ariostea, Italgraniti, Kasanova, Edelman etj, jemi në gjendje të sjellim një gamë të gjerë me mbi 5.000 produkte.
Kasanova, gjigandi Italian i enëve të kuzhinës dhe aksesorëve, me mbi 450 filiale në të gjithë italinë është partner ekskluziv i Lobby Home.
Sa më pranë jush
Përveç showroomit prej 10.000, është ndërtuar dhe website www.lobbyhome.al në mënyrë që konsumatori të blejë komod në cdo moment të ditës. Ne ofrojmë shërbimin e transportit dhe montimit në të gjithë Shqipërinë, po ashtu dhe projektimin nga arkitektët tanë falas.

Vlerat tona

Shërbim i shkëlqyer klienti
Të përkushtuar maksimalisht në ofrimin
e zgjidhjeve sipas nevojave të klientëve
Integritet
Ndershmëri, profesionalizëm
Përgjegjësi
Nëse ka dicka për të bërë le ta fillojmë menjëherë
Përmirësim i vazhdueshëm
Gjitmonë në rritje, gjithmonë duke dhënë
më të mirën për veten dhe klientët tanë
Pasion
Për punën që bëjmë dhe për klientët
Our Vision
Të jemi kompania lider në ofrimin e zgjidhjeve për arredimin e shtëpisë dhe jo vetëm duke i mundësuar klientëve cdo gjë që ata kanë nevojë nga pllaka tek piruni.
Të jemi zgjedhja e parë e konsumatorëve kur duan të arredojnë ambientet e tyre
Our Mission
Të jemi pjesë e përditshmërisë së klientëve tanë duke ja lehtësuar dhe bërë më të bukur atë.
Pse duhet të zgjedhim Lobby Home për arredimin e ambjenteve tona?
  • Sepse është e VETMJA kompani në Shqipëri me gamë kaq të gjerë produktesh dhe zgjidhjesh për arredimin e ambienteve tuaja
  • Sepse ofron shërbim të shkëlqyer dhe asistencë pas shitjes
  • Sepse është e vetmja kompani që ofron produktet me cmimet më të mira në treg
  • Sepse ka një rrjet të gjerë partnerësh ndërkombëtar që mundëson ofrimin e produkteve cilësore me cmime të përballueshme nga të gjithë konsumatorët
  • Sepse cdokush mund ta gjejë veten në produktet që ofrojmë pasi ka diversitet në modele, ngjyra, formate.
×

    Përshëndetje. Ju falenderojmë për interesin e treguar për këtë produkt. Momentalisht ky produkt nuk është në gjendje, por na lini të dhënat tuaja dhe një prej agjentëve tanë do t’ju kontaktojë për t’ju informuar në lidhje me disponibilitetin e tij.