Ofertë!

Zgarë me Gaz Black Line – Weber

51,651 ALL

  • Zonë gatimi : 43 x 32cm
  • Dimensionet : 35h x 102w x 40d cm

Weber, një prodhues i zgarave me qymyr, gaz dhe elektrike. I themeluar mbi besimin se nuk ka asgjë më të mirë se të shijoni një vakt të shijshëm me ata që doni!

SKU: WEB00012 Kategori: , Etiketë: