Ofertë!

Dorezë – Weber (E zezë)

Çmimi origjinal qe: 3,490 ALL.Çmimi i tanishëm është: 3,141 ALL.

Dorezë e zezë me logo Weber të kuqe të qëndisur, 100% pambuk rezistent ndaj nxehtësisë. Pastrohet lehtësisht me një leckë të lagur.

Weber, një prodhues i zgarave me qymyr, gaz dhe elektrike. I themeluar mbi besimin se nuk ka asgjë më të mirë se të shijoni një vakt të shijshëm me ata që doni!

SKU: WEB00027 Kategori: , Etiketë: