Ofertë!

Zgarë me Gaz Genesis II E-310 GBS – Weber

Çmimi origjinal qe: 187,190 ALL.Çmimi i tanishëm është: 168,471 ALL.

  • Zonë gatimi : 68 x 48 cm
  • Dimensionet : 119.5ch x 145w x 74d cm

Weber, një prodhues i zgarave me qymyr, gaz dhe elektrike. I themeluar mbi besimin se nuk ka asgjë më të mirë se të shijoni një vakt të shijshëm me ata që doni!

SKU: WEB00017 Kategori: , Etiketë: