Ofertë!

Zgarë me Qymyr Original Kettle E-4710 47cm – Weber (e zezë)

Çmimi origjinal qe: 35,090 ALL.Çmimi i tanishëm është: 31,581 ALL.

  • Diametër : 47 cm
  • Dimensionet : 84h x 60w x 67d cm

Weber, një prodhues i zgarave me qymyr, gaz dhe elektrike. I themeluar mbi besimin se nuk ka asgjë më të mirë se të shijoni një vakt të shijshëm me ata që doni!

SKU: WEB00008 Kategori: , Etiketë: