Ofertë!

Zgarë me Gaz Spirit II E-210 GBS – Weber

84,231 ALL

  • Zonë gatimi : 60 x 44 cm
  • Dimensionet : 113h x 122w x 68.6d cm

Weber, një prodhues i zgarave me qymyr, gaz dhe elektrike. I themeluar mbi besimin se nuk ka asgjë më të mirë se të shijoni një vakt të shijshëm me ata që doni!

SKU: WEB00015 Kategori: , Etiketë: