Furçë Silikoni – Weber

2,690 ALL

Furçë silikoni – një aksesor i domosdoshëm i zgarës me qime silikoni që nuk hiqen, prishen ose mbajnë aromat. Doreza e gjatë prej gome e mbron nga nxehtësia.

  • Dimensionet : 2.29h x 4.57w x 33.53d cm

Weber, një prodhues i zgarave me qymyr, gaz dhe elektrike. I themeluar mbi besimin se nuk ka asgjë më të mirë se të shijoni një vakt të shijshëm me ata që doni!

SKU: WEB00025 Kategori: , Etiketë: