Përparëse – Weber (E zezë)

4,890 ALL

  • Dimensionet : 0.1h x 46.5w x 59.7d cm
  • Material : Pambuk

Weber, një prodhues i zgarave me qymyr, gaz dhe elektrike. I themeluar mbi besimin se nuk ka asgjë më të mirë se të shijoni një vakt të shijshëm me ata që doni!

SKU: WEB00028 Kategori: , Etiketë: