Ofertë!

Zgarë me Gaz Spirit E-325 GBS – Weber

130,581 ALL

  • Zonë gatimi : 61 cm x 45 cm
  • Dimensionet : 160h x 126w x 81d cm

Weber, një prodhues i zgarave me qymyr, gaz dhe elektrike. I themeluar mbi besimin se nuk ka asgjë më të mirë se të shijoni një vakt të shijshëm me ata që doni!

SKU: WEB00016 Kategori: , Etiketë: