Ofertë!

Krah Dushi – Nobili (Inox)

Çmimi origjinal qe: 24,290 ALL.Çmimi i tanishëm është: 15,789 ALL.

Jetoni përvojën e Nobilit në maksimum përmes produkteve të dedikuar për ju duke i dhënë shtepisë suaj cilesi dhe elegancë!

SKU: NOB00039 Kategori: , , , Etiketë:

Informacion shtesë

Përmasa 30 cm