Ofertë!

Furçë Pastrimi – Weber

3,141 ALL

Kjo furçë me tre anë është krijuar për të hequr yndyrat dhe mbeturinat nga zgarat e gatimit të të gjitha madhësive. Dizajni i dorezës siguron një kapje të sigurt kur pastroni. Përdoreni këtë furçë për të pastruar zgarat tuaja përpara çdo përdorimi, në mënyrë që zgara juaj të zgjasë më shumë dhe vakti juaj i ardhshëm të jetë po aq i shijshëm sa ai i mëparshmi.

  • Dimensionet : 18 cm

Weber, një prodhues i zgarave me qymyr, gaz dhe elektrike. I themeluar mbi besimin se nuk ka asgjë më të mirë se të shijoni një vakt të shijshëm me ata që doni!

SKU: WEB00036 Kategori: , Etiketë: