Ofertë!

Zgarë me Qymyr Go-Anywhere – Weber (e zezë)

18,531 ALL

  • Zonë gatimi : 42 x 26 cm
  • Dimensionet : 36.9h x 53.4w x 31d cm

Weber, një prodhues i zgarave me qymyr, gaz dhe elektrike. I themeluar mbi besimin se nuk ka asgjë më të mirë se të shijoni një vakt të shijshëm me ata që doni!

SKU: WEB00005 Kategori: , Etiketë: