Ofertë!

Ashkla Druri 0.7 kg – Weber (Whisky)

Çmimi origjinal qe: 1,890 ALL.Çmimi i tanishëm është: 1,701 ALL.

Përdorni ashkla druri për ti shtuar një shije tjetër ushqimit tuaj. Të përshtatshme për zgarë me gaz, me qymyr dhe elektrike.

Weber, një prodhues i zgarave me qymyr, gaz dhe elektrike. I themeluar mbi besimin se nuk ka asgjë më të mirë se të shijoni një vakt të shijshëm me ata që doni!

SKU: WEB00064 Kategori: , Etiketë: