Ofertë!

Zgarë me Gaz Spirit II E-310 GBS – Weber

Çmimi origjinal qe: 113,490 ALL.Çmimi i tanishëm është: 102,141 ALL.

  • Zonë gatimi : 60 x 44 cm
  • Dimensionet : 114h x 132w x 68.6d cm

Weber, një prodhues i zgarave me qymyr, gaz dhe elektrike. I themeluar mbi besimin se nuk ka asgjë më të mirë se të shijoni një vakt të shijshëm me ata që doni!

SKU: WEB00014 Kategori: , Etiketë: