Ofertë!

Hell Rotisserie Spirit – Weber

Çmimi origjinal qe: 29,290 ALL.Çmimi i tanishëm është: 26,361 ALL.

Hell Rotisserie rrotullon butësisht ushqimin sipër zgarës së gatimit dhe është e projektuar për të mbajtur si pjesë të mëdha ashtu edhe të vogla mishi. E pështatshme me çdo zgarë me djegie.

  • Dimensionet : 84.8x14x8 cm
  • Material : Silver

Weber, një prodhues i zgarave me qymyr, gaz dhe elektrike. I themeluar mbi besimin se nuk ka asgjë më të mirë se të shijoni një vakt të shijshëm me ata që doni!

 

SKU: WEB00070 Kategori: , Etiketë: