Ofertë!

Spatul për pizza – Weber (One Size)

Çmimi origjinal qe: 9,390 ALL.Çmimi i tanishëm është: 8,451 ALL.

  • Material : Stainless Steel

Weber, një prodhues i zgarave me qymyr, gaz dhe elektrike. I themeluar mbi besimin se nuk ka asgjë më të mirë se të shijoni një vakt të shijshëm me ata që doni!

SKU: WEB00079 Kategori: , Etiketë: