Ofertë!

Tenxhere 4,73 L – Weber (E zezë)

Çmimi origjinal qe: 13,290 ALL.Çmimi i tanishëm është: 11,961 ALL.

Kjo tenxhere prej gize siguron shpërndarje dhe mbajtje të njëtrajtshme të nxehtësisë për pjekje të buta dhe zierje me shije. Kapaku me funksion të dyfishtë shndërrohet në një tigan të sheshtë që gatuan në mënyrë të përsosur. Përfundimi i smaltit prej porcelani e bën të lehtë pastrimin dhe të dy pjesët grumbullohen së bashku për të kursyer hapësirë ​​kur ruhen.

Weber, një prodhues i zgarave me qymyr, gaz dhe elektrike. I themeluar mbi besimin se nuk ka asgjë më të mirë se të shijoni një vakt të shijshëm me ata që doni!

SKU: WEB00093 Kategori: , Etiketë: