Ofertë!

Tigan 26.6 cm – Weber (I zi)

Çmimi origjinal qe: 7,490 ALL.Çmimi i tanishëm është: 6,741 ALL.

Ky tigan prej gize që vjen në formë katrore është ideal për skuqje, zierje, pjekje dhe mund të përdoret në të gjitha pjanurat, furrat dhe zgarat.

Weber, një prodhues i zgarave me qymyr, gaz dhe elektrike. I themeluar mbi besimin se nuk ka asgjë më të mirë se të shijoni një vakt të shijshëm me ata që doni!

SKU: WEB00087 Kategori: , Etiketë: