Ofertë!

Çantë për zgarë GO ANYWHERE – Weber (E zezë)

Çmimi origjinal qe: 8,190 ALL.Çmimi i tanishëm është: 7,371 ALL.

Çantë për zgarë Go Anywhere vjen me dorezë praktike dhe me një rrip mbajtës të rregullueshëm.

  • Dimensionet : 90 x 45 x 30 cm
  • Color : E zezë

 

Weber, një prodhues i zgarave me qymyr, gaz dhe elektrike. I themeluar mbi besimin se nuk ka asgjë më të mirë se të shijoni një vakt të shijshëm me ata që doni!

SKU: WEB00072 Kategori: , Etiketë: