Ofertë!

Tigan zgare Gourmet BBQ – Weber

Çmimi origjinal qe: 12,890 ALL.Çmimi i tanishëm është: 11,601 ALL.

  • Dimensionet : 2h x 12w x 15.2d cm

Weber, një prodhues i zgarave me qymyr, gaz dhe elektrike. I themeluar mbi besimin se nuk ka asgjë më të mirë se të shijoni një vakt të shijshëm me ata që doni!

SKU: WEB00051 Kategori: , Etiketë: