Ofertë!

Termometër iGrill 2 Bluetooth – Weber

23,211 ALL

  • Dimensionet : 2.2h x 3.2w x 2.2d cm
  • Punon me çdo zgarë

Weber, një prodhues i zgarave me qymyr, gaz dhe elektrike. I themeluar mbi besimin se nuk ka asgjë më të mirë se të shijoni një vakt të shijshëm me ata që doni!

SKU: WEB00040 Kategori: , Etiketë: