Ofertë!

Solucion Pastrues Q&Pulse – Weber

2,151 ALL

Solucion pastrues Q & Pulse pastron në mënyrë efektive pjesët e jashtme dhe të brendshme të zgarave. Kur përdoret rregullisht, zgara juaj do të qëndrojë me shkëlqim dhe pa njolla gjatë gjithë vitit.

Weber, një prodhues i zgarave me qymyr, gaz dhe elektrike. I themeluar mbi besimin se nuk ka asgjë më të mirë se të shijoni një vakt të shijshëm me ata që doni!

SKU: WEB00031 Kategori: , Etiketë: