Ofertë!

Set Spatul+Kapëse Inox – Weber

Çmimi origjinal qe: 8,190 ALL.Çmimi i tanishëm është: 7,371 ALL.

  • Dimensionet : 14 cm
  • Material : Stainless Steel
  • Sasi : 2 copë

Weber, një prodhues i zgarave me qymyr, gaz dhe elektrike. I themeluar mbi besimin se nuk ka asgjë më të mirë se të shijoni një vakt të shijshëm me ata që doni!

 

SKU: WEB00026 Kategori: , Etiketë: