Ofertë!

Set Mirëmbajtje për Zgarë – Weber

Çmimi origjinal qe: 2,790 ALL.Çmimi i tanishëm është: 2,511 ALL.

  • Dimensionet : 3.05h x 19.05w x 25.4d cm
  • Material : Plastic

Weber, një prodhues i zgarave me qymyr, gaz dhe elektrike. I themeluar mbi besimin se nuk ka asgjë më të mirë se të shijoni një vakt të shijshëm me ata që doni!

SKU: WEB00037 Kategori: , Etiketë: