Ofertë!

Qymyr 5kg – Weber

Çmimi origjinal qe: 2,290 ALL.Çmimi i tanishëm është: 2,061 ALL.

Bëjini gati biftekët dhe lëreni erën e drurit të përqafojë kopshtin ndërsa zgara juaj nxehet. E bërë nga drurë ahu, shkoza, thupër dhe lisi, qymyri Lumpwood ndizet shpejt, digjet lehtë dhe jep një aromë të veçantë dhe të shijshme.

Weber, një prodhues i zgarave me qymyr, gaz dhe elektrike. I themeluar mbi besimin se nuk ka asgjë më të mirë se të shijoni një vakt të shijshëm me ata që doni!

SKU: WEB00057 Kategori: , Etiketë: