Ofertë!

Tavë prej gize – Weber Grill Chef

Çmimi origjinal qe: 17,190 ALL.Çmimi i tanishëm është: 15,471 ALL.

E projektuar me kujdes me mbajtje të jashtëzakonshme të nxehtësisë, doreza të ngritura mbështetëse dhe një tabaka pikuese.

  • Dimensionet : 19.5 x 10.25 x 1 cm

Weber, një prodhues i zgarave me qymyr, gaz dhe elektrike. I themeluar mbi besimin se nuk ka asgjë më të mirë se të shijoni një vakt të shijshëm me ata që doni!

SKU: WEB00089 Kategori: , Etiketë: