Ofertë!

Briketa 4 kg – Weber

1,791 ALL

Me briketat Weber ju keni një fillim të mirë me ndezje të shpejtë dhe të lehtë, me djegie të gjatë. Duke qenë 100% natyral pa kimikate të shtuara, gjithçka që do të shijoni është ushqim i pastër.

Weber, një prodhues i zgarave me qymyr, gaz dhe elektrike. I themeluar mbi besimin se nuk ka asgjë më të mirë se të shijoni një vakt të shijshëm me ata që doni!

SKU: WEB00056 Kategori: , Etiketë: