Aksesorë për Zgarë Furçë Inoxi – Napoleon

2,390 ALL

Furça pastruese ka dy variante: një prej materialit plastik dhe një tjetë prej inoksi, me gjatësi 45 cm. Kjo furçë është projektuar për të pastruar yndyrën dhe mbetjet e djegura të ushqimit nga zgarat, furrat dhe paisjet e tjera të gatimi. Dorezat kanë një dizajn ergonomik që e bën mbajtjen e tyre të lehtë gjatë përdorimit. Ky produkt është i përshtatshëm për përdorim profesional dhe jo-profesional, në ambiente shtëpie, kamping, piknik, etj.

  • Materiali: Plastik dhe inoks
  • Ngjyra: E zezë
  • Përmasat: 45 cm
SKU: NAP00030 Kategori: , Etiketë: