Shportë për pjekje pule Deluxe – Weber

10,590 ALL

  • Dimensionet : 6.8h x 8w x 9.7d cm

Weber, një prodhues i zgarave me qymyr, gaz dhe elektrike. I themeluar mbi besimin se nuk ka asgjë më të mirë se të shijoni një vakt të shijshëm me ata që doni!

SKU: WEB00050 Kategori: , Etiketë: