Shportë për pjekje – Weber

8,590 ALL

Përdorni shportën për pjekje për të përgatitur me lehtësi perime të prera në feta apo edhe copa të vogla mishi, e shkëlqyeshme për zgara me qymyr ose gaz.

Weber, një prodhues i zgarave me qymyr, gaz dhe elektrike. I themeluar mbi besimin se nuk ka asgjë më të mirë se të shijoni një vakt të shijshëm me ata që doni!

SKU: WEB00049 Kategori: , Etiketë: