Ofertë!

Ndezës qymyri Rapidfire – Weber

3,771 ALL

  • Dimensionet : 12.5h x 8.1w x 12.7d cm

Weber, një prodhues i zgarave me qymyr, gaz dhe elektrike. I themeluar mbi besimin se nuk ka asgjë më të mirë se të shijoni një vakt të shijshëm me ata që doni!

SKU: WEB00054 Kategori: , Etiketë: