Furçë Pastrimi Bamboo – Weber

2,290 ALL

  • Dimensionet : 12 cm

Weber, një prodhues i zgarave me qymyr, gaz dhe elektrike. I themeluar mbi besimin se nuk ka asgjë më të mirë se të shijoni një vakt të shijshëm me ata që doni!

SKU: WEB00035 Kategori: , Etiketë: