Ofertë!

Zgarë me Gaz Traveler – Weber

Çmimi origjinal qe: 87,890 ALL.Çmimi i tanishëm është: 79,101 ALL.

  • Dimensionet : 94.5h x 110.8w x 58.4d cm

Weber, një prodhues i zgarave me qymyr, gaz dhe elektrike. I themeluar mbi besimin se nuk ka asgjë më të mirë se të shijoni një vakt të shijshëm me ata që doni!

SKU: WEB00111 Kategori: , Etiketë: