Ofertë!

Zgarë me Gaz Summit E-670 GBS – Weber

Çmimi origjinal qe: 749,090 ALL.Çmimi i tanishëm është: 674,181 ALL.

  • Zonë gatimi : 80 x 49 cm
  • Dimensionet :128.3h x 188.2w x 67.3d cm.

Weber, një prodhues i zgarave me qymyr, gaz dhe elektrike. I themeluar mbi besimin se nuk ka asgjë më të mirë se të shijoni një vakt të shijshëm me ata që doni!

SKU: WEB00081 Kategori: , Etiketë: