Ofertë!

Thikë Deluxe – Weber

Çmimi origjinal qe: 9,990 ALL.Çmimi i tanishëm është: 8,991 ALL.

  • Dimensionet : 36 cm
  • Material : Stainless Steel

Weber, një prodhues i zgarave me qymyr, gaz dhe elektrike. I themeluar mbi besimin se nuk ka asgjë më të mirë se të shijoni një vakt të shijshëm me ata që doni!

SKU: WEB00059 Kategori: , Etiketë: