Set Sfungjerë Pastrimi – Weber

690 ALL

Sfungjer për pastrim të shpejtë dhe efektiv.

  • Dimensionet : 25 x 6 x 9 cm
  • Sasi : 2 copë

Weber, një prodhues i zgarave me qymyr, gaz dhe elektrike. I themeluar mbi besimin se nuk ka asgjë më të mirë se të shijoni një vakt të shijshëm me ata që doni!

SKU: WEB00034 Kategori: , Etiketë: