Ofertë!

Pecetë Mikrofibër – Weber

621 ALL

Pecetë e butë shumëfunksionale, largon yndyrat dhe papastërtitë edhe është e përshtatshme për çdo sipërfaqe smalti dhe inox.

Dimensionet : 25 x 6 x 9 cm

Weber, një prodhues i zgarave me qymyr, gaz dhe elektrike. I themeluar mbi besimin se nuk ka asgjë më të mirë se të shijoni një vakt të shijshëm me ata që doni!

SKU: WEB00033 Kategori: , Etiketë: