Ofertë!

Shportë për pjekje Deluxe – Weber

Çmimi origjinal qe: 6,990 ALL.Çmimi i tanishëm është: 6,291 ALL.

  • Dimensionet : 2.5h x 11.8w x 13.8d cm

Weber, një prodhues i zgarave me qymyr, gaz dhe elektrike. I themeluar mbi besimin se nuk ka asgjë më të mirë se të shijoni një vakt të shijshëm me ata që doni!

SKU: WEB00048 Kategori: , Etiketë: