Ofertë!

N.Rodano Natural 25×70 – Navarti

Çmimi origjinal qe: 1,590 ALL.Çmimi i tanishëm është: 832 ALL.

Seria e re Rodano Natural pasuron dhe plotëson koleksionin e saj. Një projekt që merr frymëzim nga dyshemetë e shtëpive të lashta provansale, duke i riinterpretuar ato dhe duke i bërë më të sofistikuara grafikat dhe ngjyrat që i japin këtij guri një efekt të “jetuar”, por në të njëjtën kohë elegant dhe i përshtatshëm për çdo ambient, nga klasikja në moderne.

Dimensionet: 25 x 70 cm

432 stok

SKU: NAV00034 Kategori: , , Etiketë: