N.Bosco Blanco 20×75 – Navarti

2,290 ALL

Seria e re Bosco  pasuron dhe plotëson koleksionin e saj. Një projekt që merr frymëzim nga dyshemetë e shtëpive të lashta provansale, duke i riinterpretuar ato dhe duke i bërë më të sofistikuara grafikat dhe ngjyrat që i japin këtij guri një efekt të “jetuar”, por në të njëjtën kohë elegant dhe i përshtatshëm për çdo ambient, nga klasikja në moderne.

Dimensionet: 20 x 75 cm

545 stok

SKU: NAV00046 Kategori: , , Etiketë: