Mbajtëse Peshqiri – Grohe Essential (Polished Nickel)

7,390 ALL

Nga banjat luksoze deri te tualetet kompakte, kjo unazë elegante GROHE Essentials është ideale për të varur peshqirët e duarve. I krijuar në përsosmëri të gjithanshme, me një përfundim të qëndrueshëm dhe të lehtë për t’u kujdesur.

Mjeshtëri precize, materiale me cilësi më të lartë dhe dizajn që zgjat! Një prekje e përsosur përfundimtare!

1 stok

SKU: GRO00256 Kategori: , , , Etiketë: