Ofertë!

Mbajtëse Peshqiri – Grohe Essential

6,300 ALL

Për të krijuar dizajnin tuaj të banjës, duke përzier stilin harmonik dhe funksionalitetin miqësor për përdoruesit, nuk ka qenë kurrë më e lehtë. Thjesht shtoni një përzgjedhje të aksesorëve  GROHE Essentials të punuar bukur, si p.sh. ky mbajtës shiriti – vendi i përsosur për të varur një peshqir banjoje.

Mjeshtëri precize, materiale me cilësi më të lartë dhe dizajn që zgjat! Një prekje e përsosur përfundimtare!

1 stok

SKU: GRO00263 Kategori: , , , Etiketë: