Ofertë!

Shut off telefon – Nobili (Velvet Black)

Çmimi origjinal qe: 12,090 ALL.Çmimi i tanishëm është: 7,859 ALL.

Jetoni përvojën e Nobilit në maksimum përmes produkteve të dedikuar për ju duke i dhënë shtepisë suaj cilesi dhe elegancë!

SKU: NOB00010 Kategori: , , , Etiketë: