Telefon Dushi – Grohe Trigger Spray

15,790 ALL

Seti i ri i mbajtësit të murit Trigger Spray ofron dizajn delikat dhe funksionalitet të fuqishëm për banjën tuaj. Koka e spërkatjes së synuar ofron pastrim të saktë dhe të fuqishëm për komoditet dhe higjienë shtesë me këmbëzën e fortë por minimaliste që jep kontroll të saktë të spërkatjes. Zorra 100 mm TwistFree garanton që të mos ngatërroheni dhe pllaka e spërkatjes së kokës është e shkëputshme për pastrim të lehtë dhe grykat e saj SpeedClean janë projektuar për t’u pastruar nga gëlqere me një fshirje të thjeshtë.

Mjeshtëri precize, materiale me cilësi më të lartë dhe dizajn që zgjat! Një prekje e përsosur përfundimtare!

12 stok

SKU: GRO00119 Kategori: , , Etiketë: