Ofertë!

Telefon Dushi – Nobili (Chrome)

Çmimi origjinal qe: 9,490 ALL.Çmimi i tanishëm është: 6,169 ALL.

Jetoni përvojën e Nobilit në maksimum përmes produkteve të dedikuar për ju duke i dhënë shtepisë suaj cilesi dhe elegancë!

SKU: NOB00014 Kategori: , , , Etiketë: