Ofertë!

Sistem Dushi – Grohe Tempesta Cosmopolitan 210

Çmimi origjinal qe: 67,190 ALL.Çmimi i tanishëm është: 42,240 ALL.

GROHE Tempesta Cosmopolitan 210 shton stilin dhe performancën e menjëhershme të dizajnit në çdo banjë. Sistemi është i mbushur me teknologjinë më të fundit si GROHE DreamSpray. e cila siguron që rrjedha e ujit nga çdo grykë të jetë e barabartë dhe krahu 390 mm i dushit të kokës rrotullohet me 180° për fleksibilitet të shtuar. GROHE SilkMove siguron kontrollin e saktë të volumit dhe temperaturës së ujit. Veshja me shumë shtresa e kromit GROHE StarLight rezistente ndaj gërvishtjeve ka një shkëlqim që zgjat me vite dhe Inner WaterGuide parandalon që sipërfaqja e dushit të nxehet.

Mjeshtëri precize, materiale me cilësi më të lartë dhe dizajn që zgjat! Një prekje e përsosur përfundimtare!

15 stok

SKU: GRO00003 Kategori: , , Etiketë: