Ofertë!

Sistem Dushi – Grohe Rainshower Smart

Çmimi origjinal qe: 202,690 ALL.Çmimi i tanishëm është: 138,000 ALL.

Relaksues dhe gjallërues në të njëjtën kohë, Grohe Rainshower Smart  do të çojë përvojën tuaj të dushit në një nivel të ri. Për lehtësi dhe siguri totale, teknologjia e integruar parandalon luhatjet e pakëndshme të temperaturës, butoni GROHE SafeStop mbron lëkurën tuaj nga djegia dhe GROHE CoolTouch, termostati nuk do të jetë kurrë shumë i nxehtë për t’u prekur. I krijuar në një dizajn organik dhe elegant, ky sistem përfshin gjithashtu një sërë veçorish të tjera të këndshme.

Mjeshtëri precize, materiale me cilësi më të lartë dhe dizajn që zgjat! Një prekje e përsosur përfundimtare!

6 stok

SKU: GRO00006 Kategori: , , Etiketë: