Sistem Dushi – Grohe Rainshower F-Series 10″

140,690 ALL

Kënaqësia maksimale e dushit takohet me dizajnin e lezetshëm dhe bashkëkohor. Teknologjia GROHE DreamSpray siguron një rrjedhje të ekuilibruar të ujit nga të gjitha grykat, duke krijuar një ndjesi unike të këndshme në lëkurën tuaj. Termostati i saktë GROHE ruan temperaturën e ujit duke e mbajtur atë konstante pa luhatje. Me përfundimin e tyre premium kromi dhe grykat kundër gëlqeres, mundësojnë pastrim shumë lehtë dhe ruajnë shkëlqimin e tyre për vitet në vijim.

Mjeshtëri precize, materiale me cilësi më të lartë dhe dizajn që zgjat! Një prekje e përsosur përfundimtare!

6 stok

SKU: GRO00002 Kategori: , , Etiketë: